Mail Youtube
Öğrenci Kolektifleri Kolektif Nedir Sorularla Kolektif Kolektif'e Katıl Basında Kolektif Kolektif İletişim

Üniversiteli Kadın Kolektifi

Gençlik Filmleri Festivali

Okumuş İnsan Halkın Yanındadır

Kolektif Yaz Kampı

Üniversiteli Gazetesi

Kolektif Hukuk Birimi

30 Ekim 2013, Çarşamba
kolektifler.net/Trabzon

Karadeniz Teknik Üniversitesi’nin “AKP’siz bir hafta” programı hazır

Öğrenci Kolektifleri'nin 30 Ekim - 8 Kasım haftasını "AKP'siz bir hafta" olarak ilan etmesinin ardından üniversiteliler, programlarını belirliyor. KTÜ Öğrenci Kolektifi, programını açıkladı

Öğrenci Kolektifleri'nin çağrısı ile 30 Ekim - 8 Kasım haftasının "AKP'siz bir hafta" olarak ilan edilmesinin ardından üniversiteliler, programını belirlemeye başladı. KTÜ Öğrenci Kolektifi’nin programı şöyle;

31 Ekim Perşembe günü üniversiteliler, KTÜ rektörü Süleyman Baykal’ın akşam 21.00’den sonra kampüs içinde bisiklet sürülmesini yasaklaması üzerine “Özgürlüğe pedallıyoruz” diyerek 21.00’da bisiklet sürme eylemi yapacaklar.

5 Kasım Salı günü üniversiteliler saat 12.15’te, “AKP’siz üniversite rengarenk” diyerek AKP karanlığına karşı makine mühendisliği önündeki merdivenleri boyayacaklar.

6 Kasım Çarşamba günü üniversiteliler saat 12.15’te, AKP’nin üniversitedeki maskesi YÖK’e karşı “Özgürlüğümüz YÖK olmasın” demek için İİBF önünden rektörlüğe yürüyecek.

Karadeniz Teknik Üniversitesi’nin “AKP’siz bir hafta” programı hazır

 
Kolektif'i Takip Et
Son Eklenenler
Kolektif'ten Yusuf Kaplan'la ilgili açıklama: "Özür.. > Son 24 SaatKolektif'ten Başbakan'a cevap:​ Üniversiteler bizimdir! Katil,.. > Son 24 Saat​Davutoğlu ve AKP’liler üniversiteye girmeye kaygılanıyor > Son 24 SaatDTCF Kolektif: "TGB’den daha büyük dertlerimiz.. > Son 24 SaatYeni Şafak yazarı: "Anadolu’yu üniversiteler bozuyor!" > Son 24 SaatEskişehir Kolektif dönemin ilk toplantısında bir.. > Son 24 SaatTGB, Eskişehir’den sonra Ankara’da da üniversitelilere.. > Son 24 SaatTrabzon’da Tıp Fakültesi öğrencileri kahvaltıda buluştu > Son 24 SaatBarik-Art - E. Ersel Erbaş*Öğretim elemanından tehdit tweeti: "Ya mezar..
Öğrenci Kolektifleri